Znovuoteření kurzů v KC Kampa

Od 18.5. se do KC Kampa opět vracejí kurzy pro děti i dospělé.  Pro informace o konání vašeho kroužku se prosím informujte přímo u lektora vašeho kurzu. Zde si můžete pročíst Pokyny pro kurzy konající se v KC Kampa. Herna zůstává do konce tohoto školního roku pro veřejnost uzavřena, proto prosíme rodiče s dětmi, aby respektovali toto pravidlo a po kurzu… Celý článek →

Uzavřená salla terrena

Od 14.3. do odvolání bohužel zavíráme domeček na Kampě a těšíme se na vás, až se zas potkáme na Kampě!  

Program v Domečku do odvolání zrušen

Vzhledem k  nouzovému stavu vyhlášeného dne 12.3. 2020 do odvolání rušíme veškerou kulturní  produkci v domečku, pozastavujeme konání veškerých kurzů a herna zůstává nadále uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Zavřena herna od 11.3. 2020

Od středy 11.3. zavíráme preventivně herničku pro děti. Prozatím  pouze do konce týdne a vyčkáváme na další vývoj. Děkujeme za pochopení.

KC Kampa v období letních prázdnin

Během letních prázdnin je herna zavřena a své brány otevře 9.9. 2019. Také se můžete těšit na týden ukázkových hodin našich kurzů zdarma, a to v týdnu od 16. do 20.9. 2019.  Salla terrena funguje během  celého léta. Přejeme vám příjemné prožití prázdnin!

Prázdninový provoz KC Kampa

Provoz mateřského centra je během letních prázdnin přerušen- tj. herna otevírá 10.9. Týden ukázkových hodin všech kurzů konajících se u nás, se bude konat  v týdnu od 17. do 21.9. Salla terrena má přes léto otevřeno od 15.00 do 21.00+. Přejeme vám příjemné prožití léta a těšíme se naviděnou v září!

Parník 19.6. je zaplněn

Tradiční plavba parníkem je pro tento rok již zaplněna. Od úterý 5.6. máme obsazen plný počet míst. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na viděnou v příštím roce.