Znovuuzavření aktivit KC Kampa

S třetí koronavlnou vás bohužel musíme informovat, že kurzy, které začali koncem minulého roku znovu fungovat, jsme nuceni znovu uzavřít. Děkujeme za pochopení a těšíme se, až se potkáme naživo!  

Obnovení aktivit na Kampě

Od 3.12. znovuotevíráme Sallu terrenu, avšak bez kulturního programu. Herna pro děti zůstává nadále pro veřejnost uzavřena, některé kurzy dle uvážení lektora a vedení KC Kampa začnou probíhat od 7.12. – pro informaci, zda je kurz, který navštěvujete již obnoven, prosím kontaktujte přímo vašeho lektora anebo Zuzanu Popelkovou. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný adventní čas!

Zrušené kurzy v KC Kampa na 14dní

Od 12.10.2020  budou na 14 dní zrušeny kurzy v Komunitním centru Kampa. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví!

Sbor na Kampě

Vzhledem k nařízení vlády se přesouvají zkoušky všech oddělení sboru Denisy Dohnalové na 14 dní do světa on- line. Děkujeme za pochopení!

Aktuální program během pandemie covid 19

Milí příznivci Komunitního centra Kampa, vzhledem k současné situaci jsme přistoupili k následujícím omezením provozu obou budov: V Salle terreně je do odvolání pozastaven kulturní program. Mateřské centrum- budova „školičky“ funguje i nadále, tj. kurzy prozatím běží podle daného rozvrhu. Vyjímkou je  herna, kde jsme omezili otevírací dobu. Herna je do odvolání otevřena pouze ve středu  a ve čtvrtek a… Celý článek →

Znovuoteření kurzů v KC Kampa

Od 18.5. se do KC Kampa opět vracejí kurzy pro děti i dospělé.  Pro informace o konání vašeho kroužku se prosím informujte přímo u lektora vašeho kurzu. Zde si můžete pročíst Pokyny pro kurzy konající se v KC Kampa. Herna zůstává do konce tohoto školního roku pro veřejnost uzavřena, proto prosíme rodiče s dětmi, aby respektovali toto pravidlo a po kurzu… Celý článek →

Uzavřená salla terrena

Od 14.3. do odvolání bohužel zavíráme domeček na Kampě a těšíme se na vás, až se zas potkáme na Kampě!  

Program v Domečku do odvolání zrušen

Vzhledem k  nouzovému stavu vyhlášeného dne 12.3. 2020 do odvolání rušíme veškerou kulturní  produkci v domečku, pozastavujeme konání veškerých kurzů a herna zůstává nadále uzavřena. Děkujeme za pochopení.