Podnikání na mateřské dovolené -přednáška v úterý 8.4.

V  úterý 8.4. od 19:00 jste srdečně zváni na přednášku Podnikání na mateřské dovolené.
Přednáška o živnostenském podnikání a podnikání žen na mateřské a rodičovské dovolené (jaké jsou možnosti v české republice, co se reálně dá při dětech zvládnout, čím vším se dá živit, jak začít). Cca hodinu, kde získají základní představu. Podnikání může být nejen cestou k dostatečnému příjmu, ale představuje také skvělou cestu k seberealizaci. Maminkatelky, tedy ženy na mateřské dovolené, často bývají spokojenější než v obdobích, kdy vůbec nepracovaly.
Podnikající maminky si pochvalují možnost pracovat na zkrácený úvazek v takových časech, kdy to vyhovuje jim i jejich rodinám. Hodinová přednáška s diskuzí vám ukáže, jak maminkatelky pracují a co je vlastně možné zvládnout při mateřství, které samo o sobě bez vedlejšího pracovního úvazku bývá náročné.

DOZVÍTE SE:
proč je rodičovská nejlepší čas na rozjezd podnikání
jak se dá skloubit mateřská či rodičovská dovolená s prací
jaké jsou výhody a nevýhody podnikání při dětech
jak si rozjezd podnikání naplánovat
jak se vyhnout chybným krokům
ujasníte si, zda je podnikání také cesta pro vás či nikoli

LEKTORKA DOMINIKA ŠPAČKOVÁ – www.dominika.cz

Dominika Špačková je lektorka a mentorka pro pracující maminky a maminkatelky. Věnuje se podpoře podnikání žen na mateřské rodičovské dovolené formou přednášek, seminářů. Založila klub pro maminkatelky či První pražský klub pro lidi na volné noze – www.volnonozci.cz.

Tvrdí: „Když jsem vedla klub a pracovní skupinu volnonožci uvědomila jsem si, jak odlišným problémům maminkatelky čelí. Netrápí je prokrastinace, ale nedostatek spánku, málo času na práci, a když dítě onemocní, tak prostě nic neudělají. Maminkatelky potřebují mnohem větší podporu než běžní podnikatelé. Proto jsem se rozhodla pomoci maminkatelkám v tom zorientovat a rozvíjet úspěšně jak podnikání tak rodinu a při tom být spokojená.

Přihlášky na emailu: iva.zarybnicka@kckampa.eu

Cena: 200 Kč

P