Herna

Pro ukrajinské rodiny je vstup do herny zdarma. Přijďte si k nám pohrát, dát si čaj nebo  kávu a odpočinout si v příjemném prostředí naší herny! Herna je ideální pro děti ve věku od 0 do 5/6let.

Для українських сімей вхід в ігрову кімнату безкоштовний. Приходьте пограти , випити чаю чи кави та відпочити у приємній обстановці нашої ігрової кімнати!
Ігрова кімната ідеально підходить для дітей від 0 до 5/6 років.

Každý všední den je u nás pro širokou veřejnost otevřena herna pro rodiče s dětmi. Přijďte se k nám podívat a užít si příjemné rodinné prostředí v centru Prahy. Herna je vymalována a upravena podle ilustrací z knihy Andreje Gjuriće Kam běží modrá liška, která je  inspirována Malou Stranou a Petřínem. Znamení modré lišky se mimochodem nachází nedaleko  našeho mateřského centra.

Náš tým je složen z maminek-dobrovolnic, které zajišťují, že je herna otevřena pro veřejnost. Právě proto hledáme další služby – dobrovolnice do herny anebo na záskok  v případě nemoci dětí našich služeb.
V případě zájmu kontaktujte naši koordinátorku mateřského centra Hanku Šundovou, hanka.sundova@seznam.cz , 774 814 112

Otevírací hodiny během školního roku:
Pondělí až čtvrtek 9.30-18.00
Pátek 9.30-12.00

V těchto hodinách k nám můžete se svými dětmi přijít. Přivítá vás „služba“ – maminka/ dobrovolnice, která má na starost nově příchozím vysvětlit chod a pravidla v herně. S jakýmikoliv dotazy se tedy můžete obrátit na ní.
Pobytné pro rodinu činí  50 Kč  za 3 hodiny. Kočárky lze uložit do uzamykatelné kočárkárny.
V herně je zázemí pro miminka (postýlka, přebalovací pult), můžete si ohřát jídlo (mikrovlnná trouba, varná konvice),  udělat si čaj, kávu (10Kč), šťáva pro děti je zdarma.
Od jara 2014 máme  na naší zahradě krásné pískoviště, které je jako jedno z mála v centru Prahy vždy chráněno před sluncem, takže Vašim dětem nehrozí úpal. Na jaře 2016 nám také Zuzka vytvořila pro děti na zahradě domeček z proutí.

Vzhledem k tomu, že otevírací hodiny herny zajišťují maminky dobrovolnice, tak se může stát, že je herna z důvodu nemoci dobrovolnice či jejího dítěte zavřená. Proto prosím sledujte náš facebook anebo zavolejte koordinátorce mateřského centra Hance Šundové 774 814 112 , která vás bude o změnách v rozvrhu informovat.

služby-dobrovolnice 2018-19

Přijďte se k nám podívat! A víte kam běží modrá liška? Přece na Kampu!


Pokud máte chuť se k nám připojit a mít službu u nás ve školiččce, kontaktujte Hanku Šundovou, hanka.sundova@kckampa.eu