Sala Terrena

Pravidelné otevírací hodiny

15:00 – 21:00+,

V otevíracích hodinách si u nás můžete dát kávu, čaj ad.
Rezervace míst na jednotlivé akce neděláme.

Nadcházející jednorázové akce v Sala Terreně:

   Leden 2022

 • 3.1. 2022 otevření herny v tomto kalendářním roce
 • 3.1. pondělí 19.00 Muzikanti z Kampy
 • 9.1. neděle 16.00 Jazz na Kampě, vernisáž fotek Karla Kulovaného
 • 10.1. pondělí 19.00 Muzikanti z Kampy
 • 11.1. úterý 20.00 filmový klub, Ponor, Dokumentární, Austrálie, 2020, 60 min,
  Pomalý nádech a výdech. Voda na Islandu je křišťálově průzračná a její teplota se pohybuje kolem dvou stupňů. Na ledové kře sedí žena v plavkách a pozvolna si obléká ploutve, potápěčské brýle a šnorchl. Kiki je profesionální potápěčka a v hlubokých ledových vodách posunuje limity své výdrže za hranice lidského chápání. Její kondice je výsledkem několikaletého pozvolného tréninku, který ji naučil, jak mít ráda sebe a své tělo. Snímek v impozantních záběrech zkoumá hlubiny lidského nitra na pozadí světa skrývajícího se pod vodní hladinou
 • 13.1. čtvrtek 17.00 Slavnostní pálení vánočních stromečků, zahrada KC Kampa,
  Dejte druhý život vašemu vánočnímu stromečku a přijďte si na něm opéct buřt!
 • 16.1. neděle 16.00 divadlo pro děti, Princezna z obrázku, Divadlo Basta fidli
  délka 40 min. Princezna se bude vdávat! Ale nevezme si jen tak někoho. Jen toho, kdo hraje na čtyři různé hudební nástroje a zahraje jí na ně její nejmilejší písničku. Vzhůru děti do středověku. Podíváme se těm podivným nástrojům na zoubek!
 • 17.1. pondělí 19.00 Muzikanti z Kampy
 • 19.1. středa 19.00 Mad Trio Quartet, kytara, banjo, housle, kontrabas
 • 24.1. pondělí 19.00 Muzikanti z Kampy
 • 25.1. úterý 20.00 filmový klub , Quo vadis, Aida? drama, Bosna a Hercegovina / Rakousko / Rumunsko / Nizozemsko / Německo / Polsko / Francie / Norsko / Turecko, 2020, 101 min
  Je rok 1995 a Aida pracuje jako překladatelka pro OSN ve Srebrenici. Její rodina je mezi tisícovkami místních, kteří hledají v „bezpečné zóně“ OSN útočiště před srbskou armádou. Pár hodin od míst, kde s oblibou trávíme letní dovolené, se schyluje k největší evropské tragédii od konce druhé světové války. Při vyjednáváních si Aida postupně uvědomuje vážnost situace. Jde o osud města i o život jejích milovaných. Podaří se jí je zachránit? Nekompromisní a zároveň hluboce lidský snímek režisérky Jasmily Žbanić svou emoční silou dalece předčí většinu válečných filmů. Nesoustředí se totiž na vykreslení násilí, ale na příběh konkrétní ženy a nepředstavitelná dilemata, která před ní válka staví. Film Quo Vadis, Aida? měl premiéru na festivalu v Benátkách a je nominovaný na Oscara za nejlepší zahraniční film.
 • 27.1. 19.00 hudební sdružení Petřín
 • 28.1. 19.30 David Murphy Band
 • 31.1. pondělí 19.00 Muzikanti z Kampy

 

Pravidelné aktivity v Sala Terreně probíhající během školního roku:

OTEVŘENÁ VÝTVARNÁ DÍLNA v Domečku se Zuzanou Popelkovou

Čtvrtky 15:00–18:00 hod.

Kontakt a více informací: Zuzana Popelková, zuzana.popelkova@kckampa.eu, 606 528 552.

Na čtvrtečních výtvarných dílničkách budeme tvořit různé poklady (např. papírové ptáčky, korálkový náhrdelník, krabičky z papíru, zvířátka z filcu, přáníčka, pohledy, girlandy, květy z papíru a krepu, atd.). Tvořit mohou jak děti tak dospělí. Máme zde vždy připraveny barvy, lepidla, nůžky, pastelky, a také dostatek papírů a kartonů na nejrůznější nápady při malování a kreslení.
Na tyto dílny není potřeba rezervace dopředu, stačí prostě přijít. Neplatí se za vstup ani kurzovné, platí se za výrobek (jako příspěvek na materiál). Po dobu dílny bude Sala Terrena otevřená, můžete se přijít jen ohřát či osvěžit.